This is Sanaphantastron!

'Sanaphantastron' hakkında bazı bilgiler

Sanaphantastron, bir tür olmayan sabit bir sanal synth ve elektro gitar müziği projesi ve Kuzey Almanya'dan canlı bir kombondur. Bu yüzden farklı yönelimlere sahip geleneksel bir müzik grubunun ve deneysel bir müzik projesinin karışımı. Merkezi fikir, minimal ekipmanla müzik yapıyor. Bu Sanaphantastron için değişen oluşumlar ve çeşitli müzisyenler ile çalışır. Diğerleri arasında Uzay Kayası, Goa, Proto Punk, Krautrock ve Trance bölgesinden etkilenmektedir. Zaman zaman Sanaphantastron değişen ayarlarda canlı bir renkli müzik programı sunar. Ana yapımcı, besteci, aranjör, yönetici ve konsept geliştirici, Che Guitare olarak da bilinen Hamburg / Kuzey Almanya'dan Claus Schmidt'dir.

Sanaphantastron'un kökenleri, 1970'lerin ortalarında, teknolojiyi bilerek, çoğunlukla ev yapımı amplifikatörler ve efekt cihazları kullanarak sanatsal konsepte dahil ettiğinde geri dönüyor. Bunlardan bir tanesi, çoğunlukla Krautrock'a tahsis edilen deneysel Alman gruplarından esinlenmiştir. Sanaphantastron ismi, vakum tüplü elektronik sesler üretmek için kullanılan Sanaphant ve Phantastron devrelerini ifade eder.


Bu, Sanaphantastron müzik projem için kişisel web sitem. Yayınlanan müzik sanatçı tarafından bestelenmiş, düzenlenmiş ve kaydedilmiştir ve GEMA düzenlemelerine tabi değildir. İçeriğin, özellikle müzik, metin, resim, çizim, fotoğraf ve videolar olmak üzere kişisel bilgilerin ötesinde herhangi bir şekilde kullanılması yazılı onayımı gerektirir!