This is Sanaphantastron!

Kilka informacji o 'Sanaphantastronie'

Sanaphantastron to niematerialny, stacjonarny wirtualny projekt muzyczny z syntezatorem i gitarą elektryczną oraz live combo z północnych Niemiec. Jest to więc mieszanka tradycyjnego zespołu muzycznego o różnych orientacjach i eksperymentalnego projektu muzycznego. Głównym pomysłem jest tworzenie muzyki przy minimalnym wyposażeniu. W tym celu Sanaphantastron działa w zmieniających się formacjach iz różnymi muzykami. Są wśród nich wpływy Space Rock, Goa, Proto Punk, Krautrock i obszaru Trance. Okazjonalnie Sanaphantastron przedstawia kolorowy program muzyczny na żywo w zmieniających się ustawieniach. Głównym producentem, kompozytorem, aranżerem, managerem i developerem jest Claus Schmidt z Hamburga / północnych Niemiec, znany również jako Che Guitare.

Początki Sanaphantastron sięgają połowy lat 70. ubiegłego wieku, kiedy to celowo wprowadzono technologię do koncepcji artystycznej, wykorzystując głównie wzmacniacze i urządzenia efektowe zbudowane w domach. Jeden był inspirowany głównie przez eksperymentalne zespoły niemieckie, które były w większości przydzielane do Krautrocka. Nazwa Sanaphantastron odnosi się do obwodów Sanaphant i Phantastron, które służyły do generowania elektronicznych dźwięków za pomocą lamp próżniowych.


To jest moja osobista strona internetowa mojego projektu muzycznego Sanaphantastron. Publikowana muzyka została skomponowana, zaaranżowana i nagrana przez artystę i nie podlega przepisom GEMA. Jakiekolwiek wykorzystanie treści poza danymi osobowymi, w szczególności muzyka, teksty, obrazy, rysunki, zdjęcia i filmy, wymaga mojej pisemnej zgody!